Rajdy

KOCIA REINKARNACJA 2019
kask

Opis rajdu

Lokalizacja

Dolny Śląsk
Polska

Termin

9 czerwca 2019

Rodzaj trasy

On road

Koci Rajd to jednodniowy rajd po najpiękniejszych zakątkach Dolnego śląska. Nie masz czasu? Wyrwałeś się z domu na godzinkę? To jest pomysł dla Ciebie na wspólne „latanie”. Kocia REINKARNACJA to 6 - 8h zabawy po najpiękniejszych górskich szlakach. Rajd odbywa się na orientację i nie jest na czas. Nie jest też bardzo trudny. W zmaganiach poradzą sobie nawet początkujący motocykliści. Czekają cenne nagrody oraz niesamowicie zakręceni na punkcie motocykli ludzie. Sprawdzony organizator gwarantuje dobrą zabawę. Rajd otwarty jest dla wszystkich bez znaczenia na markę motocykla czy doświadczenie.  

W edycji 2019 zapraszamy w tajemnicze Góry Sowie! Na trasie rajdu odkryjemy tajemnice Kompleksu RISE, przemierzymy malownicze szlaki wokół górskich zamków, fortów i jezior! Poruszać się będziemy również po trasach Rajdu Polskiego i Elmot, ale nie tylko! Odkryjemy przed Wami malownicze ścieżki, które do niedawna znane były tylko mieszkańcom.

Program

KOCIA REINKARNACJA 2019

09-06-2019 NIEDZIELA
  • Od 08.00 Otwarcie biura rajdu 
  • 09.30-11.00 START RAJDU
  • 11.00 Zamknięcie STARTU
  • 17.00 Zamknięcie  klasyfikacji punktowej – do tej godziny należy zdać kartę kontrolną.
  • 18.00 Ogłoszenie wyników
  • 19.00 Zamkniecie rajdu.

Trasy

Rywalizacja w rajdzie odbywa się na trasie: ROAD

Rajd odbywa się na asfaltowych nawierzchniach dróg publicznych. Trasę rajdu układamy z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Dominują kręte górskie ścieżki z bajkowymi widokami. Będziemy przemierzać drogi pnące się od przełęczy do przełęczy. Na trasie czekają na Was do odnalezienia ukryte w pobliżu drogi punkty kontrolne. Lokalizację punktów odnajdziecie w dostarczonym przez organizatora roadbook-u. 

kask

Baza rajdu

Rajd wystartuje z salonu Yamaha w Kłodzku przy drodze krajowej nr 8 przy stacji paliw ORLEN. Na miejscu spotkania czeka duży parking, na którym rozstawiony będzie namiot biura organizatora rajdu oraz hala namiotowa z ławkami i stołami dla uczestników. Baza STARTU będzie czynna na 4h przed planowanym startem rajdu w celu dopełnienia formalności.

Informacje dodatkowe

Zapisy na rajd wystartują 25 marca 2019 ok godziny 10.00 i trwać będą do odwołania.

Do czasu rozpoczęcia zapisów na stronie wyświetlać będzie się napis: brak miejsc. 

Lista uczestników

Listę wpłat uaktualniamy dwa razy w tygodniu, zgłoszenia na bieżąco.