Rajdy

KOCIĄ REINKARNACJE 2022 napędza YAMAHA
kask

Opis rajdu

Lokalizacja

Dolny Śląsk, Kłodzko
Polska

Termin

03 lipca 2022

Rodzaj trasy

On road

Koci Rajd to jednodniowy rajd po najpiękniejszych zakątkach Dolnego Śląska, który odbywa się już po raz czwarty. Nie masz czasu? Wyrwałeś się z domu na godzinkę? To jest pomysł dla Ciebie na wspólne „latanie”. Kocia REINKARNACJA to 6 - 8h zabawy po najpiękniejszych górskich szlakach. Rajd odbywa się na orientację i nie jest na czas. Nie jest też bardzo trudny. W zmaganiach poradzą sobie nawet początkujący motocykliści. Czekają cenne nagrody oraz niesamowicie zakręceni na punkcie motocykli ludzie. Sprawdzony organizator gwarantuje dobrą zabawę. Rajd otwarty jest dla wszystkich, bez względu na markę motocykla czy doświadczenie.  W edycji 2022 planujemy trasę transgraniczną po najpiękniejszych zakątkach pogranicza polsko - czeskiego.  

 

 

 

 

 

Program

KOCIĄ REINKARNACJĘ 2022 napędza YAMAHA

03-07-2022 NIEDZIELA
 • 9.00 Otwarcie biura rajdu. 
 • 9.00 Start zawodników  na trasę rajdu.
 • 11.00 Zamknięcie startu.
 • 16.00 Zamknięcie punktów kontrolnych.
 • 17.00 Zamknięcie klasyfikacji - do tej godziny należy dotrzeć na metę, aby być sklasyfikowanym.
 • Ok. 17.30 Ogłoszenie wyników i wręczenie okolicznościowych pucharów i nagród. 
 • 18.00 Zamknięcie rajdu.

Trasy

Rywalizacja w rajdzie odbywa się na trasie: ROAD

Rajd odbywa się na asfaltowych nawierzchniach dróg publicznych. Trasę rajdu układamy z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Dominują kręte, górskie ścieżki z bajkowymi widokami. Będziemy przemierzać drogi pnące się od przełęczy do przełęczy. Na trasie czekają na Was do odnalezienia ukryte w pobliżu drogi punkty kontrolne. Lokalizację punktów odnajdziecie w dostarczonym przez organizatora roadbook-u. 

kask

Baza rajdu

Rajd wystartuje z salonu Yamaha w Kłodzku, przy drodze krajowej nr 8 przy stacji paliw ORLEN. Na miejscu spotkania czeka duży parking, na którym rozstawiony będzie namiot biura organizatora rajdu oraz hala namiotowa z ławkami i stołami dla uczestników. Baza STARTU będzie czynna od godziny 9.00.

ADRES:  Dusznicka 44, 57-300 Kłodzko,

WWW: https://bmmotor.yamaha-motor.pl/

GPS: 50.43802948512191, 16.61319551511796 (wg. Google Maps) 

 

 

Nagrody

 

W sezonie 2021 do zdobycia były przedstawione poniżej nagrody. W roku 2022 postaramy się, by były one co najmniej tak samo atrakcyjne i ciekawe, jak te w sezonie 2021!

 

 

 

 

 

 

 

Zestawy otrzymanych nagród mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciach kolorem lub modelem. W przypadku braku dostępności określonego produktu, z przyczyn niezależnych od organizatora, zastrzega on sobie prawo do zmiany nagrody na inne. Przedstawione grafiki mają charakter poglądowy.

rękawice

Pakiety

Informacje dodatkowe

Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2022

W sezonie 2022 przygotowaliśmy dla Was puchar -  Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2022.  Wspólnie z Yamaha Motor Polska zapraszamy na serie 5 jednodniowych rajdów turystycznych na orientację. Rywalizacja odbędzie się:

 

 • 14 maja w Warszawie, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha
 • 11 czerwca na Helu: Kemping Chałupy 6
 • 3 lipca w Kłodzku na rajdzie Kocia Rajdowa Reinkarnacja, salon: Autoryzowany Dealer B.M. Motor Yamaha
 • 6 sierpnia w Toruniu, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha AF Motors Toruń
 • 10 września w Rzeszowie, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha Rzeszów.
   


Zapraszamy do wspólnej zabawy WSZYSTKICH motocyklistów, niezależnie od posiadanego typu czy marki motocykla. Trasa rajdu  w 98% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Przejazd liczy ok. 130-180 km  i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu.  Czas trwania etapu to ok 5-8h, w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności i podejścia do rywalizacji. Rajd nie odbywa się na czas –  tu liczy się przygoda i piękno poznania tego, co nieodkryte. Nawigacja na  trasie odbywa się przy pomocy roadbooka – to bardzo proste narzędzie do nawigacji sprawi, że zasmakujesz rajdowych emocji!

Zaczynamy zabawę o 9.00, a kończymy finałem etapu o 18.00! Na imprezę możesz przybyć z przyjaciółmi, dziećmi lub całą rodziną.

Lista uczestników

Listę wpłat uaktualniamy dwa razy w tygodniu, zgłoszenia na bieżąco. Wpis na listę następuje automatycznie i nie jest jednoznaczny z potwierdzeniem uczestnictwa. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, umożliwiającym udział w imprezie, jest zaksięgowana i potwierdzona wplata wpisowego. 

LP. Imię, nazwisko miasto motocykl Trasa Pakiet Status Uwagi
1 Wojciech M Kęty Yamaha On road Na START Zapłacony -
2 Marek G Będzin Honda On road Na START Zapłacony -
3 Sławomir K Piece Honda On road Na START Zapłacony -
4 Anna K Piece pasażer On road Na START Zapłacony -
5 Mateusz J Trzebnica Yamaha On road Na START Zaakceptowany -
6 Paweł W Trzebnica Yamaha On road Na START Zaakceptowany -
7 Zbyszek Ł Odmuchów BMW On road Na START Zaakceptowany -
8 Zbigniew T Rybnik Honda On road Na START Zapłacony -
9 Agnieszka T Rybnik pasażer On road Na START Zapłacony -
Aktualizacja: 17-01-2022