Rajdy

MODEKA Rally Challenge 2022
kask

Opis rajdu

Lokalizacja

Dolny Śląsk, Wrocław
Polska

Termin

21 maja 2022

Rodzaj trasy

Adventure
dla >490ccm
On road

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy na kolejną edycję rajdu MODEKA Rally Challenge 2022, która tym razem odbędzie się po raz trzeci! Impreza wystartuje z salonu firmowego MODEKA we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej. Trasa rajdu została tak wytyczona, aby zabrać Was w najpiękniejsze miejsca regionu w dwóch kategoriach: ROAD (tylko po drogach asfaltowych) oraz ADVENTURE, która przeznaczona jest dla miłośników szutrów i bezdroży. Eksplorować będziemy tym razem tereny położone na północny-zachód i północny-wschód od Wrocławia. Jak zwykle na trasie nie zabraknie zarówno miejsc historycznych, jak i pięknych widoków. Gotowi na przygodę i nowe odkrycia? Zapraszamy w sobotę 21 maja 2022. Startujemy od godziny 9.00 do 11.00.

 

Zapisy na rajd uruchomimy w poniedziałek 3 stycznia 2022

 

Program

MODEKA Rally Challenge 2022

21-05-2022 Sobota
  • 9.00 Otwarcie biura rajdu. 
  • 9.00 Start równoległy pierwszych zawodników na trasę rajdu w kategorii: ROAD i ADVENTURE.
  • 11.00 Zamknięcie startu.
  • 16.00 Zamknięcie punktów kontrolnych.
  • 17.00 Zamknięcie klasyfikacji - do tej godziny należy dotrzeć na metę, aby być sklasyfikowanym.
  • Ok. 17.30 ogłoszenie wyników i wręczenie okolicznościowych pucharów i nagród. 
  • 18.00 Zamknięcie rajdu.

Trasy

Rywalizacja w rajdzie odbywa się na trasie: ROAD lub ADVENTURE

Rajd odbywa się na nawierzchniach dróg publicznych. Trasę rajdu układamy z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Na trasie rajdu przemierzać będziemy podmiejskie szlaki. Odwiedzimy nietuzinkowe, zapomniane miejsca. W klasie ROAD trasa będzie wiodła po drogach asfaltowych. W klasie ADVENTURE trasa asfaltowa będzie się przeplatać w stosunku 40 do 60% z drogami polnymi, szutrami i leśnymi duktami. 

Na trasie czekają na Was punkty kontrolne, które należy odnaleźć i sfotografować. Niektóre punkty kontrolne mogą być również próbą sprawnościową. Lokalizację punktów odnajdziecie w dostarczonym przez organizatora roadbook-u, dostępnym zarówno w wersji elektronicznej na telefon, tablet, jak i tradycyjnej - papierowej. Cała zabawa trwać będzie ok 5-6h. W rajdzie do zdobycia będą cenne nagrody, jak i okolicznościowe puchary.

kask

Baza rajdu

Rajd wystartuje z salonu MODEKA przy ul. Gajowickiej 114-116 we Wrocławiu. Na miejscu spotkania czeka duży parking, na którym rozstawiony będzie namiot biura organizatora rajdu oraz hala namiotowa z ławkami i stołami dla uczestników. Baza STARTU będzie czynna od godziny 9.00. W tym dniu będzie można również zapoznać się z pełną ofertą marki MODEKA, gdzie będą czekać również inne ciekawe niespodzianki.

 

ADRES: ul. Gajowicka 114/116, 53-407 Wrocław

GPS: 51.09196055276751, 17.009094223869063

WWW: https://sklepmodeka.pl/

 

 

Nagrody

W sezonie 2021 do zdobycia były przedstawione poniżej nagrody. W roku 2022 postaramy się, by były one co najmniej tak samo atrakcyjne i ciekawe, jak te w sezonie 2021! 

 

 

 

 

 

 

Zestawy otrzymanych nagród mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciach kolorem lub modelem. W przypadku braku dostępności określonego produktu, z przyczyn niezależnych od organizatora, zastrzega on sobie prawo do zmiany nagrody na inne. Przedstawione grafiki mają charakter poglądowy.

Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie w przypadku nie możliwości rozegrania rajdu z powodu zagrożenia epidemiologicznego

W przypadku nie możliwości rozegrania rajdu z powodu zagrożenia epidemiologicznego, COVID-19, zakazu zgromadzeń, organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia imprezy w formie hybrydowej, zdalnej. 

Lista uczestników

Listę wpłat uaktualniamy dwa razy w tygodniu, zgłoszenia na bieżąco. Wpis na listę następuje automatycznie i nie jest jednoznaczny z potwierdzeniem uczestnictwa. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, umożliwiającym udział w imprezie, jest zaksięgowana i potwierdzona wpłata wpisowego. 

LP. Imię, nazwisko miasto motocykl Trasa Pakiet Status Uwagi
1 Wojciech M Kęty Yamaha On road Na START Zapłacony -
2 Marek M Będzin Honda On road Na START Zapłacony -
3 Karol S Lipniki BMW Adventure dla >490ccm Na START Zapłacony -
4 Mateusz J Trzebnica Yamaha On road Na START Zapłacony -
5 Paweł W Trzebnica Yamaha On road Na START Zapłacony -
Aktualizacja: 11-01-2022