Rajdy

Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2022 - Toruń
kask

Opis rajdu

Lokalizacja

Toruń

Termin

6 sierpnia 2022

Rodzaj trasy

Road bez ograniczeń

W sezonie 2022 przygotowaliśmy dla Was puchar -  Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2022. Wspólnie z Yamaha Motor Polska zapraszamy na serie 5 jednodniowych rajdów turystycznych na orientację.  Rywalizacja odbędzie się:

 

 • 14 maja w Warszawie, salon: Liberty Motors POLandPOSITION
 • 11 czerwca w Gdańsku, salon: Dealer BALTIC MOTORS Yamaha
 • 3 lipca w Kłodzku na rajdzie Kocia Rajdowa Reinkarnacja, salon: Autoryzowany Dealer B.M. Motor Yamaha
 • 6 sierpnia w Toruniu, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha AF Motors Toruń
 • 10 września w Rzeszowie, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha Rzeszów

 


Zapraszamy do wspólnej zabawy WSZYSTKICH motocyklistów, niezależnie od posiadanego typu czy marki motocykla. Trasa rajdu  w 98% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Przejazd liczy ok. 130-180 km  i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu. Czas trwania etapu to ok 5-8h, w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności i podejścia do rywalizacji. Rajd nie odbywa się na czas –  tu liczy się przygoda i piękno poznania tego, co nieodkryte. Nawigacja na trasie odbywa się przy pomocy roadbooka – to bardzo proste narzędzie do nawigacji sprawi, że zasmakujesz rajdowych emocji!

Zaczynamy zabawę o 9.00, a kończymy finałem etapu o 18.00! Na imprezę możesz przybyć z przyjaciółmi, dziećmi lub całą rodziną. 

 

Zapisy na rajd uruchomimy w poniedziałek 3 stycznia 2022

 

 

 

YTRCP - Katowice 2021

 

 
YTRCP - Warszawa 2021
 

Program

Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2022 

ETAP 4 - TORUŃ

06-08-2022 Sobota
 • Od 09.00 Otwarcie biura rajdu. 
 • 09.30-11.00 START rajdu.
 • 11.15 Zamknięcie STARTU.
 • 17.30 Zamknięcie  klasyfikacji punktowej – do tej godziny należy zdać kartę kontrolną.
 • Ok. 18.00 Ogłoszenie wyników.
 • 18.30 Zamknięcie rajdu.

 

Baza rajdu będzie czynna w godzinach od 9.00 do 18.30. W uzasadnionych przypadkach, czas działania bazy rajdu, godziny ogłoszenia wyników mogą ulec wydłużeniu, jednak nie dłużej niż do godziny 20.00.

Trasy

Rywalizacja w rajdzie odbywa się na trasie: ROAD

Rajd odbywa się na asfaltowych nawierzchniach dróg publicznych. Trasę rajdu układamy z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Dominują kręte, widokowe, boczne szlaki. Będziemy przemierzać drogi lokalne, odkrywać ukryte na prowincjach atrakcje regionu. Zajrzymy do najciekawszych muzeów, skansenów, zamków, dworów. W zależności od regionu na szlaku napotkasz na przeprawę promową, przejazdy przez przełęcze, serpentyny, drewniane mosty lub inne atrakcje. Na trasie czekają na Was do odnalezienia ukryte w pobliżu drogi punkty kontrolne. Oprócz dobrych opon drogowych przydadzą się wygodne buty turystyczne do odnalezienia foto-pieczątek ukrytych przy drodze. Na trasie przejazdu zaznaczono stacje paliw oraz miejsca odpoczynku z smacznym jadłem. 

kask

Baza rajdu

Każdy rajd z cyklu Yamaha Tourist Rally Cup Poland  2022 startuje spod  salonu Autoryzowanego Dealer Yamaha w danym mieście. Na miejscu spotkania czeka parking, na którym rozstawiony będzie namiot biura organizatora rajdu oraz - w przypadku gorszej pogody-  hala namiotowa z ławkami i stołami dla uczestników. Baza rajdu będzie czynna w godzinach od 9.00 do 18.00. Start odbywa się po rejestracji na stronie WWW, a w dniu  rajdu w również w biurze rajdu (także poprzez formularz internetowy). 

ADRES:

GPS: 53.02777601053569, 18.682560464158286

ADRES: Szosa Lubicka 141, 87-100 Toruń

WWW: https://afmotors.yamaha-motor.pl/

 

 

Nagrody

 

 

 

 

 

Zestawy otrzymanych nagród mogą  różnić się od prezentowanych na zdjęciach, kolorem lub modelem. W przypadku braku dostępności określonego produktu z przyczyn niezależnych od organizatora zastrzega on sobie prawo do zmiany nagrody na inne. Przedstawione grafiki mają charakter poglądowy.

rękawice

Pakiety

Informacje dodatkowe

ZASTRZEŻENIE W PRZYPADKU NIE MOŻLIWOŚCI ROZEGRANIA RAJDU Z POWODU ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO

W przypadku nie możliwości rozegrania rajdu z powodu zagrożenia epidemiologicznego, COVID-19, zakazu zgromadzeń, organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia imprezy w formie hybrydowej, zdalnej.