Rajdy

Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2023 - Piaseczno
kask

Opis rajdu

Lokalizacja

Piaseczno

Termin

20 MAJA 2023

Rodzaj trasy

Road bez ograniczeń

W sezonie 2023 przygotowaliśmy dla Was kontynuację pucharu -  Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2023. Wspólnie z Yamaha Motor Polska zapraszamy na serie 4 jednodniowych rajdów turystycznych na orientację.  Rywalizacja odbędzie się:

 

  • 20 maja w Piasecznie, salon: Yamaha Liberty Motors Piaseczno
  • 17 czerwca w Bydgoszczy, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha UNI-CAR S.A.
  • 5 sierpnia w Gorzów Wielkopolski  salon: Autoryzowany Dealer Yamaha Smorawiński
  • 5 września w Bielsko-Biała, salon: Autoryzowany Dealer Yamaha  WAWROSZ


Zapraszamy do wspólnej zabawy WSZYSTKICH motocyklistów, niezależnie od posiadanego typu czy marki motocykla. Trasa rajdu w 98% będzie wiodła po drogach asfaltowych. Przejazd liczy ok. 130-180 km i będzie wiódł najpiękniejszymi zakątkami regionu. Czas trwania etapu to ok 5-8h, w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności i podejścia do rywalizacji. Rajd nie odbywa się na czas –  tu liczy się przygoda i piękno poznania tego, co nieodkryte. Nawigacja na trasie odbywa się przy pomocy roadbooka – to bardzo proste narzędzie do nawigacji sprawi, że zasmakujesz rajdowych emocji!

Zaczynamy zabawę o 9.00, a kończymy finałem etapu o 18.00! Na imprezę możesz przybyć z przyjaciółmi, dziećmi lub całą rodziną. 

 

 

 

YTRCP - Katowice 2021

 

 
YTRCP - Warszawa 2021
 

Program

Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2023 

ETAP 1 - PIASECZNO

20-05-2023 Sobota
  • Od 09.00 Otwarcie biura rajdu. 
  • 09.30-11.00 START rajdu.
  • 11.15 Zamknięcie STARTU.
  • 17.30 Zamknięcie  klasyfikacji punktowej – do tej godziny należy zdać kartę kontrolną.
  • Ok. 18.00 Ogłoszenie wyników.
  • 18.30 Zamknięcie rajdu.

 

Baza rajdu będzie czynna w godzinach od 9.00 do 18.30. W uzasadnionych przypadkach czas działania bazy rajdu, godziny ogłoszenia wyników mogą ulec wydłużeniu, jednak nie dłużej niż do godziny 20.00.

Trasy

Rywalizacja w rajdzie odbywa się na trasie: ROAD

Rajd odbywa się na asfaltowych nawierzchniach dróg publicznych. Trasę rajdu układamy z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Dominują kręte, widokowe, boczne szlaki. Będziemy przemierzać drogi lokalne, odkrywać ukryte na prowincjach atrakcje regionu. Zajrzymy do najciekawszych muzeów, skansenów, zamków, dworów. W zależności od regionu na szlaku napotkasz przeprawę promową, przejazdy przez przełęcze, serpentyny, drewniane mosty lub inne atrakcje.  Na trasie czekają na Was do odnalezienia ukryte w pobliżu drogi punkty kontrolne.  Oprócz dobrych opon drogowych, przydadzą się wygodne buty turystyczne do odnalezienia foto - pieczątek ukrytych przy drodze. Na trasie przejazdu zaznaczono stacje paliw oraz miejsca odpoczynku z smacznym jadłem. 

kask

Baza rajdu

Każdy rajd z cyklu Yamaha Tourist Rally Cup Poland  2022 startuje spod salonu Autoryzowanego Dealera Yamaha w danym mieście. Na miejscu spotkania czeka parking, na którym rozstawiony będzie namiot biura organizatora rajdu oraz - w przypadku gorszej pogody - hala namiotowa z ławkami i stołami dla uczestników. Baza rajdu będzie czynna w godzinach od 9.00 do 18.00. Start odbywa się po rejestracji na stronie WWW, a w dniu rajdu w również w biurze rajdu (także poprzez formularz internetowy). 

 

ADRES:

Liberty Motors POLandPOSITION

GPS: 52.08869812634297, 21.019553209971885

ADRES: Puławska 44D, 05-500 Piaseczno

WWW: http://polandposition.yamaha-motor.pl/

 

Nagrody

 

 

 

 

 

 

W FINALE YTRCP 2023

 

 

 

 

 

 

Zestawy otrzymanych nagród mogą  różnić się od prezentowanych na zdjęciach kolorem lub modelem. W przypadku braku dostępności określonego produktu, z przyczyn niezależnych od organizatora, zastrzega on sobie prawo do zmiany nagrody na inne. Przedstawione grafiki mają charakter poglądowy.

rękawice

Pakiety

Informacje dodatkowe

ZASTRZEŻENIE W PRZYPADKU NIE MOŻLIWOŚCI ROZEGRANIA RAJDU Z POWODU ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO

W przypadku nie możliwości rozegrania rajdu, z powodu zagrożenia epidemiologicznego, COVID-19, zakazu zgromadzeń, organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia imprezy w formie hybrydowej, zdalnej. 

Lista uczestników

Listę wpłat uaktualniamy dwa razy w tygodniu, zgłoszenia na bieżąco. Wpis na listę następuje automatycznie i nie jest jednoznaczny z potwierdzeniem uczestnictwa. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, umożliwiającym udział w imprezie, jest zaksięgowana i potwierdzona wplata wpisowego. 

LP. Imię, nazwisko miasto motocykl Trasa Pakiet Status Uwagi
1 Mateusz B Warszawa Yamaha On road Na START Zapłacony -
2 Maciej W Warszawa Yamaha On road Na START Zaakceptowany -
3 Mateusz S Grójec BMW On road Na START Zapłacony -
4 Mariusz P Warszawa Triumph On road Na START Zaakceptowany -
5 Łukasz W Warszawa Kawasaki On road Na START Zapłacony -
6 Sławomir O Nowe Budy Honda On road Na START Zaakceptowany -
Aktualizacja: 24-01-2023