Czołem rajdowcy! Wszystkich uczestników naszych rajdów zapraszamy przed każdy rajdem na obowiązkowe szkolenie z aplikacji ONtournawigator w związku nowymi zmianami.

W nowym sezonie rajdowym przygotowaliśmy dla Was szereg zmian związanych z „zaliczaniem” punktów kontrolnych (PK)! Niezbędny elementem wyposażenia na każdym naszym rajdzie będzie teraz  telefon z odbiornikiem GPS i dostępem do Internetu lub sieci WI-FI. Za jego pomocą niezależnie od wybranego rodzaju roadbook-a (papier, rolka, wersja elektroniczna) będą zaliczane PK., we wszystkich  rajdach w kategorii ADVENTURE oraz wybranych w klasie ROAD.

Aplikacja zyskała również szeregów nowych możliwości jej konfiguracji dostosowujących ją do waszych preferencji. Wszystkie te zmiany zostaną omówione na darmowym szkoleniu odbywającym się przed rajdem. Nowa wersja aplikacji na androida jest już dostępna do pobrania za free.

Minimalne wymagania co do telefonu to android 6.0 lub większy. Aktualizacja na ANDROID-a już jest dostępna . Apple dostępna aktualizacja. Wymagania co do systemu to iOS 12 lub nowszy.